W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler, Güncel » Mevsimlik Tarım İşçilerini Ziyaret Etti

Mevsimlik Tarım İşçilerini Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Davut Aydın 19 Haziran 2019 Çarşamba günü mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

İlçe Kaymakamımız Suat Seyitoğlu ile birlikte Çeltikçi Mahallesi Çadırlar Bölgesinde kalan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret eden Başkan Davut Aydın yaptığı açıklamada; “Mevsim normallerinin üzerinde gerçekleşen yağışlar sebebiyle, çadırlarda ikamet eden Mevsimlik Tarım İşçilerimizin yaşadıkları sıkıntıları İlçe Kaymakamımız ile yerinde inceledik. Belediyemiz, Kaymakamlığımız ve BUSKİ bütün imkânlarıyla tarım işçilerimizin sıkıntısını giderecektir. Devlet her zaman vatandaşımızın yanındadır” dedi.

Bölgede incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Davut Aydın, Belediyemiz teknik ekiplerinin sıkıntıların çözümü için anında harekete geçirildiğini ve yaşanan aşırı yağış nedeniyle bazı sorunlarla ilk kez karşılaşıldığını ifade ederken, “Gelecek sezonda çadırlar bölgesinde aynı sorunların tekrar etmemesi için Devletimiz tüm kurumlarıyla gerekli ön hazırlıkları yapacaktır” dedi.

Mevsimlik tarım işçilerinin çadırlarına konuk olarak vatandaşlarımızla sohbet eden Başkan Davut Aydın, işçi çavuşu Emine Hanım’ın hazırladığı yöresel ikramlıklar ve gösterdiği misafirperverlik için kendisine teşekkür etti.

 

© 2019 Ayrıntı Gazetesi · RSS