W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler » 2500 Öğrenciye Deneme Sınavı

2500 Öğrenciye Deneme Sınavı

  

Yenişehir Belediyesi LGS’ ye hazırlanan 2500 öğrenciye yönelik deneme sınavı gerçekleştirdi.

   Belediye Başkanı Davut Aydın, gelecek nesillerin iyi eğitim alması için eğitime ciddi katkılar sunduklarını belirterek, ‘Üretken ve Sosyal belediyecilik anlayışıyla geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanmasında yardımcı olmak adına ilçemizde ki 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden 2500 kişiye yönelik belediyemizin katkılarıyla ücretsiz deneme Sınavı gerçekleştirdik. Öğrencilerin bilgilerini ve zamanı olumlu kullanma becerilerini test etmek, eksik konuları görmelerini sağlamak ve heyecanlarını yenebilmelerine olanak sağlamak amacıyla deneme sınavları gerçekleştirdik. Çocuklarımızın başarıları için gerekli fiziki donanımı ve kaynak teminini bütün imkanları seferber ederek sağlıyoruz. Sınava girecek tüm öğrencilere şimdiden başarılar diliyorum’ dedi.

   Göreve geldikleri günden bu yana eğitim alanında gelen tüm talepleri değerlendirdiklerini de belirten Davut Aydın, ‘Biliyoruz ki eğitime yapılan yatırım boşa yapılmıyor. Bu nedenle bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime yapacağımız destekler devam edecek’ dedi.

© 2021 Ayrıntı Gazetesi · RSS