W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler, Güncel » Halk Eğitim Üniversiteye Hazırlıyor

Halk Eğitim Üniversiteye Hazırlıyor

Yenişehir Halk Eğitim Merkezi Yenişehir Belediyesi ile ortaklaşa açtığı kurslarla gençleri üniversiteye hazırlayacak.

   Yenişehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüsnü Kemal Yılmaz, Halk eğitim olarak her zaman 7’den 70’e her vatandaşın yanında olduklarını belirterek, ‘Yaptığımız duyurular sonrası kurslara şimdiye kadar 50 kişi başvurdu kurslar sayısal ve sözel olmak üzere iki alanda açılacak olup sayısal sınıfta matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, fizik, kimyave biyoloji derslerinden kurs açılacak sözel alanda ise Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya ve Tarih derslerinden kurs açılacak olup kurslar tamamen ücretsiz olup tüm kurs kitap ve dokümanları Yenişehir belediye tarafından karşılanacaktır. Kursa katılmak isteyen öğrenciler önümüzdeki hafta sonuna kadar kursa müracaat edebileceklerdir’ dedi.

   Yenişehir Halk eğitim olarak belediye ile güzel bir iş birliği yaptıklarını da belirten Hüsnü Kemal Yılmaz, ‘Üniversite hazırlık kurslarımızda bütün kitap ve dokümanları belediyemiz karşılayacak. Bunun yanı sıra Halk Eğitim Merkezi vasıtası ile açılacak olan spor müzik halk oyunları ve benzeri kurslar Yenişehir belediye ile işbirliği içerisinde açılacaktır. Bu vesile ile açtığımız ve açacağımız kurslarımızda bizlere her türlü desteği sağlayan Kaymakamımız Suat Seyitoğlu’na, Belediye Başkanımız Davut Aydın’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa Ayaz’a teşekkür ediyorum’ dedi.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS