W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler » Kadın Ve Genç Girişimciler Belli Oldu

Kadın Ve Genç Girişimciler Belli Oldu

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri tamamlandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında faaliyet gösteren İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri 27 Şubat 2019 tarihinde tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak yapılan seçimler ile belirlendi.

Yenişehir Ticaret Borsası ile Yenişehir Ticaret ve Sanayi odasının bu kapsamda Bursa İl Kurullarında görev yapacak temsilcileri Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen seçimlerde belirlendi.

Seçim sonuçlarına göre, Yenişehir Kadın Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Nezaket Erbaş, Yenişehir Genç Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Oğuz Öztürk oldu.

Yenişehir TSO Başkanı Orhan Torun, her iki girişimciye de teşekkür ederek, ‘İlçemizi Bursa’da en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. İki arkadaşımızı da tebrik ediyorum’ dedi.

Yenişehir Kadın Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Nezaket Erbaş da kendisini seçen üyelere teşekkür ederek, ‘İnşallah bana güvenen arkadaşlarımı mahcup etmeyeceğim. Seçildiğim yerin hakkını vereceğim’ dedi.

Yenişehir Genç Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Oğuz Öztürk ise seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, ‘Gençleri Bursa’da en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Bu önemli görevi alnımın akıyla tamamlayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın’ dedi.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS