W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler, Güncel » Toki Ortaokulu’ndan 2. Bilim Fuarı

Toki Ortaokulu’ndan 2. Bilim Fuarı

Yenişehir TOKİ Orhangazi Ortaokulu 1 öğretim yılında 2'nci  "Tübitak 4006 Bilim Fuarı"nın açılış törenini gerçekleştirdi. Öğrencilerin hazırladığı projeler konuklardan yoğun ilgi gördü.

Açılış törenine, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Hv. Trf. Albay Kadri Bahtiyar, Belediye Başkanı Davut Aydın, Belediye Başkan Vekili Mesut Bedel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, Şube Müdürleri Emrullah Gül, Selami Çiçek, İrfan Karakuş, Okul müdürleri, daire amirleri ve İlçe protokolü katıldı. Okul Müdürü Hüseyin Acet, "Emeği geçen başta idareci, proje koordinatörü, danışman öğretmenlerimizi ve sorumlu öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Davetimize katılan tüm misafirlerimize ve tüm öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz" dedi.

Öğrencilerin çalıştığı projelerin çok ilgi gördüğünü belirten Acet, "Bu tür etkinlikler onların araştırma, inceleme ve tasarım becerilerinin gelişmesinde çok katkı sağlıyor. Projelerin bir kısmı anket çalışması, bir kısmı inceleme, diğer kısmını da tasarım alanında gerçekleştirdiler. Toplam 21 proje hazırladılar. 9'u araştırma, 4'ü inceleme, 8'i de tasarım projeleri" diye konuştu.

Acet çalışmaların sergilendiği etkinlikte 20 öğretmen ve 77 öğrencinin görev aldığını sözlerine ekledi.

© 2022 Ayrıntı Gazetesi · RSS