W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » 13 yaşındayız

13 yaşındayız

Gazetemiz ayrıntı,  13 yaşını geride bıraktı ve 14. Yıla girdi. 2007 tarihinde kurulan ayrıntı, 599 hafta okurlarıyla buluştu.

Ayrıntı ailesi kuruluş yıldönümünde bir aradaydı. Pasta kesildi, yeni yaşımızın yarattığı heyecanla, acısı ile tatlısıyla geride kalan yılların muhakeme ve muhasebesi yapıldı.  599 hafta önce başlayan heyecanın hiç kesilmeden devam ettiğine vurgu yapılırken, ayrıntı’nın 13 yılda Yenişehir’in önemli bir arşivi haline geldiği ifade edildi.

Ayrıntı ailesi sadeci heyecanlarını konuşmadı o gece. Süreci baştan itibaren yeniden ele aldı ve iyi ve aksayan yanlarını görüştü. Geride bırakılan 598 haftayı değerlendirdi. Yapılanların her ne kadar önemli olduğu belirtilse de asıl güç kaynağının gazetemiz okurları olduğu gerçeği bir kez daha vurgulandı. Güzel anıların yanı sıra sıkıntılı haftalar da hatırlanıp konuşuldu.

Ayrıntı’ya yazarak, katkı verenlerden, okurlarımıza ulaşıncaya kadar ki süreçte katkı veren herkese teşekkür edildi. Konuyla ilgili konuşan Gazetemiz imtiyaz sahibi Hüseyin Şentürk, “ Gazetemizin 13. yılını daha geniş bir sürede değerlendirme fırsatı bulduk. Hoşça vakit geçirdik. Emeği geçenler oradaydı. “Hep birlikte nice yıllara” dileklerimizi, birlikte dillendirdik. İyi yaptıklarımızın yanı sıra eksiklerimizi de tespit ettik. Değişimi ve geliştirmeyi konuştuk.” Dedi ve ekledi: “Bu akşam, nereden nereye geldiğimize baktık. Sorunlarımızı ve çözüm yöntemlerimizi hatırlayıp değerlendirdik. Kendimizi yalnız hissettiğimiz her dönemde, bizimle birlikte olduklarını gösteren okurlarımızı andık. İşimizi yaparken, kin duymadık, nefret etmedik, küçülmedik. Doğru olanı, doğru bildiğimiz şekilde yaptık. Bu nedenle mutluyuz, bu nedenle huzurluyuz.

 

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS