W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Futbol Turnuvası 16 takımla devam edecek

Futbol Turnuvası 16 takımla devam edecek

Yenişehir Kaymakamlığı ile Yenişehir Belediyesi’nin düzenlediği Türkiye Aşkına 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Futbol Turnuvasında birinci tura çıkan takımlar belli oldu.

Yenişehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Türkiye Aşkına 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Futbol Turnuvası, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün sorumluluğunda start almıştı.

34 takımın katılımıyla başlamış 18 yaş üstü yaklaşık 700 amatör sporcunun katıldığı turnuva kura çekimiyle belirlenen fikstür doğrultusunda müsabakalar 25’er dakikalık 2 devre olmak üzere toplam 50 dakika oynandı.

25 Mayıs 2022 günü Yenişehir kaymakamlığı ve Yenişehir belediye başkanlığının birlikte düzenlediği halı saha turnuvasına 34(otuzdört) takım katılmış olup birinci tura çıkan takımlar aşağıda çizelgede guruplarına ayrılarak belirtilmiştir

Turnuva sonucunda dereceye giren ilk üç takım ile en centilmen ekibe kupa ve madalya dışında sürpriz hediyeler verilecek.

Türkiye Aşkına 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Halı Saha Turnuvasında Birinci Tura Çıkan Takımlar

© 2022 Ayrıntı Gazetesi · RSS