W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Matay spor tesisinde çalışmalar başladı

Matay spor tesisinde çalışmalar başladı

Yenişehir Belediyesi Kurtuluş Mahallesinde yer alan bir süre önce inşaatına ara verilen Matay Spor Tesisinde yüklenici firma çalışmalara başladı.

Yer teslimi yapılarak yüklenici firmanın inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın “Kurtuluş Mahallemizin spor alanında büyük bir ihtiyacını karşılayacak olan ve toplam 7222 m2 alana inşa edilen Matay Spor Tesisimiz, işe ilk başlayan yüklenici firmanın inşaatı yarım bırakıp gitmesi sonucu yarım kalmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığının katkılarıyla yapımına başlanan tesiste ihaleyi kazanan yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı ve şuan itibariyle dış cephe kaplama çalışmaları devam ediyor. Daha sonra bahçe duvarı inşaatının ve kalan diğer bölümlerin tamamlanmasıyla kısa zamanda tesisimizi hizmete açmayı planlıyoruz. Bu önemli tesisisin ilçemize kazandırılmasında bizlere büyük destek sunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığına teşekkür ediyor, yüklenici firma çalışanlarına da kolaylıklar diliyorum” dedi.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS