W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Ulaşım

Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Ulaşım

Belediye Başkanı Davut Aydın’ın 20 Mart 2020 Cuma günü, Servis, Minibüs ve Dolmuş Kooperatifleri Başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıda, ilçemizde görev yapan sağlık çalışanlarına 15 Nisan 2020 tarihine ulaşımlarının ücretsiz olarak karşılanması kararı alındı.

Başkanlık Makamında gerçekleştirilen toplantıya Başkan Davut Aydın, S.S. 269 Nolu Yenişehir Servis Koop. Başkanı Şükrü Sezer, S.S. 170 Nolu Şehir İçi Dolmuş Koop. Başkanı Basri Köse ve S.S. 21 Nolu Minibüs Koop. Başkanı Üzeyir ŞEBİN katıldı.

Toplantıda konuşan Başkan Davut AYDIN “Dünyada ve ülkemizde Corona virüsü salgınına karşı özverili ve yoğun bir şekilde mesai harcayan sağlık çalışanlarımız hepimiz için çok değerlidir. Bu salgının önüne geçmek için ilçemizdeki tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışıyoruz, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini Belediyemiz titizlikle yürütürken, diğer hizmet sektörleri de üzerine düşen görev ve sorumlulukları toplumumuzun çıkarlarını gözeterek yerine getirmektedirler. Bu anlamda ilçemizde toplu ulaşımda vatandaşlarımıza hizmet eden ilgili Kooperatif Başkanlarımıza, ülkemizin içinden geçtiği bu sıkıntılı günlerde sağlık çalışanlarımız için 15 Nisan 2020 tarihine kadar ulaşımı ücretsiz yapmaları büyük bir özveri örneğidir. Kendilerine bu önemli karar için teşekkür ediyorum” dedi.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS