W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Tarım Müdürlüğü’ne hizmet binası sözü

Tarım Müdürlüğü’ne hizmet binası sözü

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'yle görüşen Belediye Başkanı Davut Aydın, Tarım Müdürlüğü'ne yeni hizmet binası sözü aldı.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, bir dizi ziyaret için Bursa'ya geldi. Bakan Kirişçi, programı sonrası Yenişehir Uluslararası Havaalanı'ndan uğurlandı. Uğurlamada Başkan Aydın, Bakan Kirişçi'den Tarım Müdürlüğü'ne yeni bir bina yapılması sözü aldı. 

Belediye Başkanı Davut Aydın, "Bir dizi ziyaret için ilimize teşrif eden Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişçi’yi Yenişehir Havaalanı'ndan uğurladık. Sayın Bakanımızdan Yenişehir İlçe Tarım Müdürlüğü binasının yapılmasının sözünü aldık. Desteklerinden dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ederim" dedi.

Yenişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün İznik Caddesi üzerindeki 2 katlı hizmet binası, depreme dayanıklı olmadığı saptanınca acil boşaltma kararıyla Yenigün Mahallesi'ndeki bir binaya geçici olarak taşınmıştı. 2 katlı binanın yıkılarak yerine Bakanlığın tip projelerinden uygun olanının inşa edilmesi bekleniyor.

 

 

 

 

© 2022 Ayrıntı Gazetesi · RSS