Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi Kursu Başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
?????????????

Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce, ilçemizde okul servis araçlarını kullanan sürücülere, “Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi Kursu”  veriliyor.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Güzel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,  ilçemizde öğrenci taşıyan okul servis araç sürücülerine yönelik eğitim kursu planladıklarını,  iki grup halinde devam eden kursa sürücülerin yoğun talep gösterdiğini ve 95 araç sürücüsünün kursa katıldığını söyledi.

Kurs için başvuru almaya devam ettiklerini bir kurs daha açacaklarını belirten Güzel, kursa katılmak isteyen servis araç sürücülerinin Halk Eğitimi Merkezine başvurmalarını istedi.

Muhsin Bulut, Mesut Beyhan, Mehmet Macun’un öğretmenliğini yaptığı kursta; iş güvenliği, sürüş psikolojisi, trafik sistemi ve trafik güvenliği, güvenli araç kullanımı, okul taşıtları konuları işleniyor. Sürücülerimizin bilinçlenmesi hedefleniyor.

Bir hafta sürecek kursun açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz katılarak sürücülere dikkat etmeleri gereken konularda bilgiler verdi.  Çocuklara sevgiyle yaklaşmalarının, her çocuğu kendi çocukları gibi görmelerinin çok önemli olduğunu vurguladı.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi Kursu Başladı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.