W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Başkan Aydın Maske Üretim Atölyesini Tanıttı

Başkan Aydın Maske Üretim Atölyesini Tanıttı

Belediye Başkanı Davut Aydın 15 Mayıs 2020 Cuma günü, AK Parti İl Başkanı Ayhan SALMAN, AK Parti Bursa Milletvekilleri Mustafa ESGİN, Vildan YILMAZ GÜREL ve Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer GÜZEL Sinanpaşa Medresesi Girişimcilik Merkezinde faaliyet gösteren maske üretim atölyesini ziyaret ettiler.

Korona virüsü salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında 193.245 adet maskenin üretimi yapılarak Belediyemiz tarafından dağıtımının sağlanması hakkında AK Parti heyetine bilgi veren Belediye Başkanı Davut AYDIN “BEBKA’dan aldığımız hibe projesi ile açtığımız dikiş atölyesinin hemen akabinde Korona virüsü salgını baş gösterdi. Makinelerimiz ve kursiyerlerimizin hazır bulunması, salgının başlamasıyla da maske üretimimize başladık. Gönüllülerin de katılımıyla her gün maske üretimimiz planlı ve seri bir şekilde devam etmektedir. İlçemizde yaşayan hemşehrilerimize maske dağıtımlarımızı personellerimiz aracılığıyla gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

 

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS