W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Başkan Aydın salı pazarında

Başkan Aydın salı pazarında

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın kent merkezinde kurulan Salı Pazarını ziyaret ederek pandemi süreci kuralları hakkında pazarcı esnafını ve vatandaşları bilgilendirdi.

Yenişehir’de en yoğun alışveriş günü olarak kabul edilen ve her hafta geleneksel olarak kurulan Salı Pazarına yaptığı ziyarette Başkan AYDIN “Bir yandan hayatın normal süreci devam ederken diğer yandan maske, mesafe ve hijyen kuralları da hayati önem taşımaktadır. İki süreci birlikte geçirmek açısından, pazarcı esnafımız ticaretini, vatandaşlarımız da alışverişlerini yaparken bu kurallara titizlikle dikkat etmeleri hususunda kendilerine hatırlatmalarda bulunduk. Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekipler bu anlamda denetimlerini düzenli olarak gerçekleştiriyorlar. Ben de hem pazarcı esnafımızla hem de vatandaşlarımızla sohbet edip, toplum sağlığımızı tehlikeye düşürecek noktaları kendilerine hatırlatma fırsatı buldum. Rabbim esnafımıza bereketli kazançlar, vatandaşlarımıza hayırlı alışverişler ve hepimize sağlıklı günler nasip etsin” dedi.

© 2021 Ayrıntı Gazetesi · RSS