W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Her fikri önemsiyoruz

Her fikri önemsiyoruz

10 Ocak Gazeteciler Günü'nde Kaymakam Rahmi Köse, Belediye Başkanı Davut Aydın, Emniyet Müdürü İbrahim Özdemir ilçede görev yapan gazetecilerle yemekte bir araya geldi. Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan ilçeli yöneticiler, gazetecilere başarılı çalışma dileklerini ilettiler. Kaymakam Rahmi Köse, bir yerleşim birimindeki eksiklerin görülüp giderilmesi için her kesimin fikrini almayı hedeflediklerini belirterek, "Bize ulaştırılan fikirleri önemsiyor ve takip ediyoruz" diye konuştu.

Belediye Başkanı Davut Aydın da vatandaşların taleplerini dinlediklerini ve kendilerine ulaştırılan her soruna ivedilikle çözüm aradıklarını ifade etti. Sorunların tespiti ve çözümü aşamasında gerekli titizliği ekibiyle birlikte gösterdiklerini vurgulayan Başkan Aydın, "İlçemizde görev yapan gazetecilerimizin görüşleri de bizlere yön gösteriyor. Vatandaşımızın, ilçemizin faydasına olacak girişim, öneri ve uyarıları dikkate alırız. Bu konuda her zamanki hassasiyetimizi göstermeyi sürdüreceğiz" dedi.

Belediye Başkanı Aydın, "İlkeli, dürüst ve iyi niyetli yapılan habercilik ülkemizin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Davetimize icabet edip katılan basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 

© 2022 Ayrıntı Gazetesi · RSS