Home » Güncel » Hurda araçlar otoparka çekildi

Hurda araçlar otoparka çekildi

Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü, TDP Büro Amirliği, ilçe merkezinde kullanılmaz durumdaki araçlara müdahale ediyor.

İlçe içinde çeşitli bölgelere bırakılmış atıl durumdaki araçları otoparka çeken TDP, araçların, can ve mal yönünden tehlikeli bulduğunu belirtti.

Geçen hafta bu durumda olan iki araçla ilgili uygulama yapan TDP, ilk olarak 100. Yıl Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde (Tamamen kullanılmayacak halde) atıl durumda olan yanmış oto görülmüş cadde üzerinde ikamet eden şahıslar için can ve mal yönünden tehlikeli olması nedeniyle araca müdahale etti. TDP, ikinci olarak, Gündoğan Mahallesi Hacı Emin Sokak üzerinde park halinde bulunan 16 UL 734 Plaka sayılı araç Metruk konumda olması münasebetiyle; sokak üzerinde ikamet eden şahıslar için can ve mal yönünden tehlikeli olmasından dolayı yediemin otoparkına çekici marifetiyle çektirdi.

One Response

  1. hseyin karlar dedi ki:

    16cav43 plakalı kartal 87 model kartal arbam üstüne almadan geziyorlar tahminime göre baya hurda olmuştur yenişeyirde oldugunu ögrendim ama bulamyorum ALLAH rızası yardımcı olurmusunuz mattiyatımız biraz yok yardımcı olursanız teşekürler emniyete bildirdik jandarmayada bildirdik bulunmadı tekrar teşekürler

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2023 Ayrıntı Gazetesi · RSS