Home » Güncel » Metruk binaların durumu değerlendirildi

Metruk binaların durumu değerlendirildi

Kaymakam Rahmi Köse Başkanlığında yapılan toplantıda İlçemizdeki Metruk Binalar ile ilgili yapılması gereken işlemler ve alınması gereken tedbirler ele alındı.

Toplantıya Kaymakam Rahmi Köse’nin yanı sıra, Belediye Başkanı Davut Aydın, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Özdemir, İlçe Yazı İşleri Müdürü Turgut Sevinç, Yenişehir Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Yaşar, Fen İşleri Müdürü Oğuz Çelebi, İmar İşleri Müdürü Kamuran Toraman, Merkez Mahalle Muhtarları ve diğer görevli personel katıldı.

Toplantıda,  bağımlılık ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında kamu düzenini korumak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla metruk binalar ve alınacak tedbirler konuşuldu.

Yenişehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda; sorumluluk alanında bulunan metruk binalara ilişkin çalışmalar gözden geçirilerek, idari ve adli tedbirlerin etkin şekilde uygulanması ve bu binalara girişleri engelleyecek gerekli tedbirlerin alınması ve yıkılmaları ile ilgili konular görüşüldü.

© 2023 Ayrıntı Gazetesi · RSS