W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler, Güncel » Okurları İle Buluştu

Okurları İle Buluştu

Yenişehir Belediyesi ile Hayat Boyu Öğrenme Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği 2'nci Kitap Fuarı sona erdi. 6 gün süren fuarın son gününde Yenişehirli şair Necip Kahraman, Yenişehir ikinci kitap günlerinde okurları ile buluşup kitaplarını imzaladı.

Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde gerçekleştirilen imza gününde konuşan Necip Kahraman, kendisi için çok önemli olan bu günde yanında olan dostlarına teşekkür ederek, ‘Ben kendimi şair olarak görmüyorum. Duygu aktarıcısıyım ben. Benim için önemli olan bu günde beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Yaşadıklarımdan öğrendiklerimi ve yüreğimde, anılarımda biriktirdiklerimi siz çok kıymetli uzaktaki veya çok yakınımızda ki İlçe insanlarımla paylaşma zorunluluğu hissettim. Asla şovenist duygularla değildi bu yazdıklarım. Anadolu kültürünün bir paragraflık bölümüydü sadece’ dedi.

Necip Kahraman daha sonra okurlarına kitaplarını imzaladı.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS