W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel, Yerel Gündem » Torun, destek istedi

Torun, destek istedi

YTSO Başkanı Orhan Torun, Ankara’da Bursa İl ve İlçe Oda-Borsa Başkanları ve Milletvekilleri ile buluştu

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Bursa Milletvekilleri ve Bursa İl ve İlçe Oda Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarıyla TOBB Birlik Merkezi’nde bir araya geldi.

Torun, otomotiv test merkezi, hızlı tren projesi ve yeni kurulacak sanayi sitesi için de Bakan ve milletvekillerinden destek olmalarını istedi.

Yenişehir TSO Başkanı ve TOBB KOBİ Politikaları Kurulu Üyesi Orhan Torun da Bursa ilinin temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunurken, tamamlanması beklenen Bilecik-Yenişehir karayolunun İlçe ve bölge ekonomisi için önemini belirtti. Torun ayrıca, otomotiv test merkezi, hızlı tren projesi ve yeni kurulacak sanayi sitesi için de Bakan ve milletvekillerinden destek olmalarını isteyerek, kendilerine “Bursa’nın meselelerinden dolayı dertlendikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

© 2022 Ayrıntı Gazetesi · RSS