Esnaf Kefalet ‘in Genel Kurulu 2 Şubat’ta

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

S.S Yenişehir Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yıllık olağan genel kurul toplantısı 2 Şubat 2013 Pazar günü saat 11.00’da gerçekleştirilecek.

Hal içinde Esnaflar Odası lokalinde yapılacak olan genel kurul, divan heyeti seçimi ile başlayacak saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından 2012 yılı çalışma, denetim kurulu ve hesap raporlarının(bilanço ve gelir gider tabloları) okunması, müzakeresi ve oylanması ile sürecek.

2013 yılı tahmini bütçesinin görüşülerek karar bağlanmasının ardından ise yönetim ve denetim kurulu üyelerinin aylık ücretlerinin ve yolluklarının görüşülmesinden sonra, gündemde, Öz-güç Fon yönetmeliğinin yeniden görüşülmesi ve karara bağlanması var.

Gündemin son maddesi; Bursa ili sınırları içerisinde azami 250.000,00 TL bedelle pey sürmek suretiyle satın alınması konusunda, yine Bursa ili sınırları içerisinde kooperatif alacağından dolayı icraen alınan taşınmazların asgari 2.000,00 TL bedelle pazarlık yolu ile satılması için yönetim kuruluna yetki verilmesi hususları görüşülüp karar bağlanacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Esnaf Kefalet ‘in Genel Kurulu 2 Şubat’ta

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.