İki Adaylı MHP Kongresi 12 Mart’ta

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Teşkilatı’nın 12 Mart’ta yapılacak olan genel kurulunda iki aday yarışacak. Nihat Doğan başkanlığındaki yönetim kurulunun istifasından sonra atanan ve halen bu görevi sürdüren Celal Cekil ve geçen hafta adaylığını açıklayan Önder Köse, başkanlık için yarışacaklar.

Geçen hafta Öncü Sitesi Sosyal Tesisleri’nde yönetim ekibiyle birlikte yaptığı basın açıklamasında aday olduğunu duyuran Önder Köse, sözlerine “MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkücü şehitlerimize ve Ülkemizin savunmasında canlarını feda eden Polis, Asker ve Sivil Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.” Diyerek başladı ve bu kutlu yola çıkarken, partisinin son 20 yılına damga vurmuş marka isimlerle birlikte olduğunu, onların desteğini almanın onur ve gururunu yaşadığını söyledi.

Köse’nin Açıklaması şöyle:

Bizler bu sürece başlamadan önce gerekli şekilde büyüklerimizle görüştük ve onların teveccühünü alarak buraya geldik. Bu kutlu yola çıkarken, ilçemizde partimizin son 20 yılına damga vurmuş marka isimlerle birlikte olmanın, onların desteğini almanın onur ve gururunu yaşıyorum. Ben Önder Köse olarak çocukluğumdan bu güne kadar hep Ülkü Ocaklarında ve Partimin her kademesinde yetişmiş ve maziyi düşündüğüm de MHP den başka bir şey hatırlamayan, ülkücü ve Milliyetçi iradeyi her daim yukarılara taşımak hedefinde olan biri olarak, karşınıza çıkmış bulunmaktayım. Bu yola çıkarken, Yönetim Kurulunda görev yapacak arkadaşlarım ve büyüklerimiz ile hedefimiz önümüzdeki süreçte MHP teşkilatlarını daha güçlü daha diri hale getirmek ve yıllardır elimizden kaçırdığımız Yenişehir belediyesini alarak örnek bir yönetim sergilemektir. Partimizin çıtasını daha da yükseltebilmek adına Yenişehir’de herkesi kucaklayarak MHP’yi temsil etmeye adayız

Milliyetçi Hareket Partisi, üyelerinden delegelerinden ve halktan kopuk bir parti olamaz. Son zamanlarda bu tür kopukluk ve kırgınlıkların yaşandığını görüyoruz. Biz partimizdeki bu kırgınlıklara son vermek, herkesi bir araya getirmek, ilçe teşkilatımızı yeniden Yenişehir ile bütünleştirmek için aday oluyoruz. 24 saat açık olan telefonumuzla partililerimizin sürekli iletişim kurabileceği bir başkan olacağız. Siyasi ve sosyal birikimimizi partimiz için kullanacağız.

Bir birimizin varlığından mutluluk duymadığımız sürece, kardeşliğin dilini, dostluğun sesini ve sıcaklığını hissedemeyiz.

İşte bu yüzden biz bir olacağız, diri olacağız ve her şeyin üstesinden beraber geleceğiz. Bu benim için bir vazifedir bu yüzden adaylığımı açıklıyorum. Bu arada, Partimiz için mücadele etmiş ve görev yapmış olan eski İlçe Başkanlarımıza, Ocak Başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, ülkü ocaklarımızın vefakar ve cefakar gençlerine, delegelerimize, üyelerimize, bugüne kadar yapmış oldukları hizmetten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Şunun altını çizmeden geçemeyeceğim. Bizim meselemiz, koltuk ve makam meselesi değildir ve kesinlikle koltuk işgalcisi de olmayacağız.

İlçemiz köy görüntüsünden uzaklaşamadı. Yazın Toz, toprak kısın yağmur, çamur yeni hastane binası 2019 sonunda bitirilecek diye, yetkililer açıklama yaptı. inşallah dedikleri gibi olur kaldı ki, İnegöl dördüncü hastanesi yaptırdı İlçemizin can ve mal güvenliğini sağlayan gece gündüz demeden çalışan İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün binasının durumu ortada Daha Yeni binalarına nezih bir çalışma ortamına kavuşamadılar. En büyük Arzumuz yaşanabilir bir İlçe’’ Mutlu Şehir Yenişehir Özlemidir’’.

Gelinen süreç yine açık bir şekilde gösterdi ki Milliyetçi hareket Partisi Türk milletinin sığınacağı son liman, Son Mevzii, Son ümit ve Son Kalesidir. Bu itibarla 12 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan Yenişehir İlçe Kongresinde İlçe Başkanı adayı olduğumu açıklıyor, Cenabi Allah’tan hakkımızda hayırlı olanı nasip etmesini diliyor. Hepinize katılımlarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İki Adaylı MHP Kongresi 12 Mart’ta
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.