Orhan Torun: TSO Başkanlığına Adayım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenişehir Ticaret ve Saniye Odası’nın önceki seçimlerinde, Meclis üyeliğine seçilen ve sonrasında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan,  Orhan Torun, TSO Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

TSO’nun toplantı salonunda yapılan basın açıklamasında konuşan Torun, “Meclis üyesi ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın fikirlerini ve desteğini alarak elde ettiğim tecrübe ile TSO başkanlığına aday oldum” dedi.

Orhan Torun’un yazılı basın açıklaması şöyle:

Arkadaşlarımızla birlikte hedefimiz odamızı daha iyi yerlere getirebilmek, üyelerimize hak ettiği hizmeti sunabilmek, gelişmekte ve kalkınmakta olan ilçe ekonomisine ivme kazandırmaktadır.

Kamuoyunun hatırlayacağı üzere 2009 yılında göreve gelirken bu koltuk da kimsenin kalıcı olmaması gerektiğini, değişimin ve gelişimin enerji getireceğini ifade etmiştik.

Yenişehir için son derece değerli olan odamız ve kalkınmakta olan ilçemiz açısından bu seçimin çok büyük önem arz ettiğini düşünüyoruz. Bu nedenle üyelerimizin teveccühü ile bu onurlu göreve seçilmemiz halinde kalkınan ilçemize en verimli şekilde hizmet etmek istiyoruz. Bizler çok iyi biliyoruz ki ilçemize ticaret ve sanayici olarak hizmet eden her arkadaşımızın ayrı ayrı özellikleri ve fikirleri var. Biz bu özelliklerin ilçemize ve odamıza katkı sağlayacağını biliyoruz. Bu fikirlerin hepsi çok önemlidir, biz bunlardan da faydalanmak istiyoruz.

Görev süremizin sona ermesiyle birlikte Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Büyükkardeşler 2009 yılında ki ifadelerimizin doğrultusunda yeniden aday olmayacağını; değişimin ve yenilenmenin İlçemize ve Odamıza ivme kazandıracağını ifade etmiştir.

Meclis üyesi ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın fikirlerini ve desteğini alarak elde ettiğim tecrübe ile TSO başkanlığına aday oldum. Takdir siz değerli üyelerimizindir.

Büyüklerimizin tecrübesinden ve gençlerimizin enerjisinden faydalanarak devredilen bu bayrağı daha yükseklere taşımak istiyoruz. Çünkü bu bir bayrak yarışı olup nasip olursa bizlerde bir dönem görev yapıp bu hizmet bayrağını başka arkadaşlarımıza devrederek gelişimin, değişim sayesinden olacağına inanıyoruz.

Yenişehir için birlikte yapılacak çok işlerin olduğu bilinci ile oda üyelerimizin odamıza ve ilçemize sahip çıkarak bizlere destek vermesini istiyoruz.

01 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan seçimlerin odamız üyelerine ve Yenişehir’e hayırlı olmasını temenni ederim. Yenişehirli olarak Sn. Bşk. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun söylediği gibi gelin birlikte bir olalım, iri olalım, diri, olalım.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Orhan Torun: TSO Başkanlığına Adayım

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.