TDP haberleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenişehir İlçe emniyet Müdürlüğü Binasının İnegöl Yolundaki Yeni Binaya taşınmasıyla birlikte TDP Büro Amirliği çalışmalarına yeni projelerle hız verdi.

Birlikte Söyleyelim Projesi:

Projenin Özet Bilgisi: İlçemizde bulunan roman vatandaşlarımızdan 06-25 yaş arasındaki çocuk ve gençlerimizi toplumdaki kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak manevi duygularının ön plana çıkarılması amacıyla bu konuda kabiliyetli ortalama 20 çocuk ve gencimizden ilahi grupları oluşturmak.

 

Doğru Tedbir Mağduriyeti Önler

Toplum Destekli büro amirliği ekipleri,  100.yıl mahallesinde meydana gelen hırsızlık olaylarının artması sebebiyle yaptıkları araştırmada,   tespit ettikleri güvenlik açıklarını, mahalle sakinlerine anlattı.

Özellikle, 100.yıl Mahallesi Fatih Cad. Barbaros Cad. Yenigün Mah. Çiğdem sok.ve bu bölgelere yakın yerlerde son zamanlarda hırsızlık olaylarının artması sebebiyle yapılan araştırmada şu sonuçlara ulaşıldı ve alınan tedbirler sonucu, bölgedeki hırsızlık olayları yok denecek seviyeye geriledi.

•  Akşam saatlerinde hırsızların ikamet ışıklarını kontrol ettiklerini ve ışığı yanmayan evlere girdikleri tespit edilerek TDP Büro Amirliği çalışanları olarak akşam hava kararmasıyla bölge dolaşılarak ışığı yanmayan (85 tane) ikametler tek tek tespit edilmiştir

• Bir sonraki gün gündüz vaktinde tespit edilen evler dolaşılarak konu hakkında bilgi verilmiş ‘’Doğru Tedbir Mağduriyeti Önler. Hırsızlara Davetiye Çıkartmayın ‘’ İbareleri Yazılı Broşürler dağıtılmış, vatandaşlar uyarılarak dikkatli ve duyarlı hale getirilmiştir.

• Yaklaşık bir ay sonra Asayiş Büro Amirliği istatistiklerinden belirtilen bölgede hırsızlık olaylarının yok denecek ölçüde azaldığı tespit edilmiştir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TDP haberleri

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.