YÖGDER Protokol Ziyaretlerine Devam Ediyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süre önce “Yenişehir Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” (YÖGDER) adı altında bir dernek kuran Yenişehirli Özel Güvenlikçiler, Yenişehir protokolünü ziyaret etmeye devam ediyor.

İlk olarak Yenişehir Kaymakam’ı Süleyman Yılmaz’ı ziyaret eden YÖGDER Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ikinci ziyaretini, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’e gerçekleştirdiler.

Ziyarette, YÖGDER Başkanı Erhan Cengiz dışında, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Yurttaş, Murat Çelebi, Ferdi Kayrak ve Ceyhun Yukarı da hazır bulundu.

Ziyarette derneğin faaliyetleri Belediye Başkanı Süleyman Çelik’e anlatan YÖGDER Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Cengiz, Yenişehir’de 200 tane aktif çalışan özel güvenlikçi bulunduğunu, güvenlik sertifikası sahibi özel güvenlikçilerle bu sayının 500’e ulaştığını söyledi. Cengiz maçlarının; özel Güvenlik Personelinin, sosyal, mesleki, toplumsal ve kültürel gelişimini sağlamak, üyelerinin hak ve yararlarının yasalar çerçevesinde aramak, savunmak, üyelerine, bakmakla yükümlü olduğu aile bireylerine bütün hususlara ayni, nakdi her türlü maddi manevi yardımda bulunmak olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Çelik: Her Türlü Desteği Vermeye Hazırım

YÖGDER yöneticilerine hayırlı uğurlu olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Derneğinizin sizlere ve Yenişehir’e hayırlı olmasını diliyorum. Derneğinize her türlü desteği vereceğimden kuşkunuz olmasın” şeklinde konuştu.

YÖGDER Başkanı Erhan Cengiz, kendilerini samimi bir şekilde karşılayan ve desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Süleyman Çelik’e teşekkür ettiklerini kaydetti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
YÖGDER Protokol Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.