W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Başkan Aydın yeni normalde pazarcı esnafını ziyaret etti

Başkan Aydın yeni normalde pazarcı esnafını ziyaret etti

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve MHP İlçe Başkanı Arif EREN yeni normalleşme sürecinde Salı Pazarında tezgâh açan esnafları ziyaret ederek, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ettiler.

Yeni normalleşme süreci ile ilgili olarak vatandaşlarla yaptığı sohbette Başkan Aydın “Korona salgını sebebiyle sadece yerel esnafımızın tezgâh açtığı pazarımızda 1 Haziran’dan itibaren diğer il ve ilçelerden gelen esnaflarımızda tezgâhlarını açtılar. Bugün Salı Pazarımızdaki çeşitlilik yüzümüzü güldürdü. Ancak bu süreçte özellikle maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymak toplum sağlığımız açısından önem taşımaktadır. Gündelik hayatımıza devam ederken diğer taraftan da salgınla alakalı kişisel tedbirlerimizi unutmayalım” diyerek tedbiri elden bırakmayarak alışveriş yapan vatandaşlara hayırlı alışverişler ve pazarcı esnafına da bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

© 2021 Ayrıntı Gazetesi · RSS