W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » İkinci Yarı Hazırlıkları Başladı

İkinci Yarı Hazırlıkları Başladı

BAL Ligi 9. Grupta ilk yarıyı 17 puanla 8. Sırada tamamlayan Yenişehir Belediyespor devre arası verilen 1 aylık zamanı iyi değerlendirmek istiyor.

   İlk yarının son maçında İstanbul Maltepe’yi 3-2 yenerek moral depolayan Yenişehir Belediyespor 1 haftalık izinin ardından çalışmalara yoğun bir biçimde başları.

   İlk yarıyı gazeteci Harun Sak’a değerlendiren Yenişehir Belediyespor Teknik Direktörü Sadri Güler ve Antrenör Ahmet Zeytin, ikinci yarı daha iyi bir takım olacaklarını belittiler.

   İlk yarı maçlarda talihsiz sonuçlar aldıklarını belirten teknik heyet, ‘Dar ve mütevazı bir kadro ile mücadele ettik. İyi sonuçlar aldık ve başarılı maçlar çıkardık. Genç oyunculara şans verdik ve yaşadığımız sakatlıklar belimizi büktü. Yine de ilk yarı istediğimiz yerde olmasak bile başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz’ dediler.

   İkinci yarı başlamadan takımda bazı bölgelere transfer yapacaklarını da belirten Sadri Güler ve Ahmet Zeytin, ‘Rakiplerimizin kadroları çok zengin. Bunun için avantajlılar. Biz de yapacağımız takviyelerle inşallah ikinci yarı korkulu rüya görmek istemiyoruz. İlk yarı talihsizmaçlar kaybettik ve şu an 17 puanımız var. İkinci yarı çalışlarımız iyi gidiyor. Takımımız hırslı ve istekli. Her gün idman yapıyoruz. Hazırlık maçları yapacağız. İkinci yarıya en iyi şekilde hazırlanacağız’ dediler.

   Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve Kulüp Başkanı Serhat Savcı’nın her türlü sorunları ile yakından ilgilendiklerini belirten Teknik heyet, ‘Bizim şu an hiçbir eksiğimiz yok. Her şeyimiz tam ve profesyonel bir anlayışla gidiyoruz. Bu anlayışı ikinci yarı sahaya daha çok yansıtacağız. İkinci yarı inşallah talihsiz sonuçlar almamak için çalışmalarımızı sıkı tutuyoruz. Biz bu takıma güveniyoruz ve başarılı olacağımıza da inanıyoruz. Yenişehirli spor severler sezonun ikinci yarısı bambaşka bir Yenişehir izleyecekler. Onların desteklerine de ihtiyacımız var. El ele verdiğimizde önümüzde hiçbir engel duramaz’ dediler.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS