W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Güncel » Yenişehir Belediyesi spor yatırımlarını hizmete açıyor

Yenişehir Belediyesi spor yatırımlarını hizmete açıyor

Yenişehir Belediyesi T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatının desteğiyle ilçeye 3 yeni çok amaçlı spor sahası kazandırıyor. 28 Yıllık Belediyecilik hizmetinin yanında sporcu kimliğiyle de tanınan Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatının katkılarıyla içinde basketbol, voleybol ve badminton alanları bulunan spor sahalarında son aşamaya gelindiğini ifade etti.

Sporun, sporcunun her daim destekçisi Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN “Geleceğimizin mimarları gençlerimizin, vakitlerini iyi değerlendirmeleri için spor çok önemli. Bütün gayemiz onlara her şeyin en güzelini en iyisini sunmak, kaliteli zaman geçirebilmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için alternatifler üretmektir. Bu düşüncelerle Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Spor Toto Teşkilatımızdan aldığımız destekle ilçemize 3 adet çok amaçlı spor sahası kazandırıyoruz. Yakın bir zamanda hizmete girecek olan ve Gökgöz Meydanı, İznik Yolu Sosyal Tesis arkası, Akçeşme İlkokulu arkasında yapılan spor sahalarımızda gençlerimiz, basketbol, voleybol ve badminton oynayabilecekler. Çok amaçlı olarak planlanan spor sahalarımızın yapımında destekleri bulunan T.C. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Süleyman ŞAHİN’e, Spor Toto Teşkilatımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS