Minibüs Kooperatifi’nde Üzeyir Şebin Dönemi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

S.S. 21 No’lu Yenişehir Yeşilkent Minibüs Kooperatifi’nin önceki gün yapılan olağan genel kurulunda 2 liste yarıştı. Genel kurulda, geçen yıl seçilen ve bu yıl yeniden aday olan mevcut Başkan Adnan Yalta ve Üzeyir Şebin’in listeleri yarıştı. Yenişehir Terminal Lokali’nde gerçekleşen genel kurulda kazanan taraf Üzeyir Sebin ve onun listesi oldu.  Tüm üyelerin oy kullandığı seçimde, Adnan Yalta ve ekibi 46 oy alarak seçimi 49 oy alan Üzeyir Şebin karşısında kaybetti.

Saygı duruşuyla başlayan genel kurul gündem maddelerinin tümüyle görüşülmesinden sonra seçim maddesiyle devam etti. 99 üyenin oy kullandığı seçimlerde 49 oy alan Üzeyir Şebin, S.S. 21 No’lu Yenişehir Yeşilkent Minibüs Kooperatifi’nin yeni başkanı olarak seçilirken mevcut başkan Adnan Yalta 46 oy aldı. Seçimlerde 4 oy da geçersiz sayıldı.

Üzeyir Şebin Başkanlığı’nda Oluşan Yönetim Kurulu Listesinde, Mehmet Sarı, Fatih Candan, Hüseyin Doğan ve Orhan Yaşar yer alırken, Denetleme kurulu, Alaaddin Sert, Recep Şahin ve Harun Bayrak’tan oluştu. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Minibüs Kooperatifi’nde Üzeyir Şebin Dönemi
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.