YEGİAD’ın Ziyaretleri Sürüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

yegiad logo (1)

Yenişehir Genç İşadamları Derneği YEGİAD’ın yeni yönetiminin protokol ve sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretler sürüyor.

Eski adıyla GİŞAD olan ve 26 yıl önce kurulan YEGİAD’ın geçtiğimiz aylarda gerçekleşen kongresinde göreve gelen derneğin yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı (YTSO) ziyaret etti.

YEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Samet Düvencioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Özlem Hoşgönül, Şaban Çırpan, Mustafa Türkoğlu, Habip Kazan ve Tayfun Sırman’ı YTSO Başkanı Orhan Torun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ümit Yılgın, Hakan Akgün ve Genel Sekreter Mehmet Gökgöz karşıladı.

YEGİAD’ın çok köklü bir sivil toplum kuruluşu olduğunun altını çizen YTSO Başkanı Orhan Torun, “Odamız ile YEGİAD arasında işbirliğine hazırız, ilçemizi ileriye götürecek her türlü projenin ve faaliyetin destekçisi olacağız” diye konuştu. YEGİAD Başkanı Samet Düvencioğlu ise YEGİAD’ın yenilikçi bir ekiple misyonunu sürdüreceğini, başta eğitim ve danışmanlık faaliyetleri olmak üzere ilçedeki genç işadamlarına ve girişimcilere yol gösteren bir kuruluş olacağını söyledi.

Ziyaretin ardından Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i makamında ziyaret eden YEGİAD Yönetim Kurulu, derneğin hedeflediği faaliyetler hakkında Çelik’le fikir alış verişinde bulundu. Yenişehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Çelik, yeni yönetimi tebrik etti.

YEGİAD Yönetimi belediyenin ardından Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulunurken,  Türk Polis Teşkilatı'nın 171.yıl dönümü nedeniyle Emniyet Müdürü Ömer Şen’i tebrik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şen, “Yenişehir Emniyeti olarak bize ihtiyaç duyulduğu noktada katkı vermeye hazırız” dedi.

yegiad (7)

YEGİAD, programını Kaymakamlık ziyaretiyle sürdürdü. Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse, dernek üyelerini makamında kabul etti. Gençlerin her alandaki faaliyetlerini desteklediğini söyleyen Köse, YEGİAD üyeleriyle tanışmış olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Derneğin ziyaretleri, Yenişehir Esnaflar Odası, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nın ardından son buldu. 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
YEGİAD’ın Ziyaretleri Sürüyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.