W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Home » Etkinlikler, Güncel » Üniversite Kursu Öğrencilerine Kitapları Teslim Edildi

Üniversite Kursu Öğrencilerine Kitapları Teslim Edildi

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, öncemi hafta Belediye ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün işbirliğiyle başlatılan Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kursu öğrencilerine çalışma kitaplarını teslim etti.

Kaymakam Suat Seyitoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği kitap dağıtım töreninde, öğrencilere hitaben konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, “Geleceğimizin teminatı siz gençlerimiz için her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Sizlere, konusunda uzman öğretmenlerimizle dershane ortamını oluşturduk. Çok şükür bugün de eğitimin en temel unsuru çalışma kitaplarınızı takdim ediyoruz. Bugüne kadar sınavlarda çıkmış soruları da kapsayan ve yüksek ücretlerle kurslarda gösterilen tüm bilgilerin yer aldığı, oldukça donanımlı kitapları vermek bizden, çalışmak, çok çalışmak sizden” diyerek gençlere sınav maratonunda başarılar diledi. Başkanımız gençlere dershane ve çalışma kitaplarına vermeleri gereken paraları üniversitede harcamaları temennisinde bulundu.

 

 

© 2020 Ayrıntı Gazetesi · RSS