Ayaz: Yarıyıl Sıkıntısız Geçti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının I.Döneminin tamamlamış olması nedeniyle yayınladığı mesajında öğretmen, öğrence ve velilere ayrı ayrı hitap etti.  Ayaz,”Değerli Meslektaşlarım” diye başladığı konuşmasını “2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının I.Dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle sıkıntısız bir yarıyıl geçirdiğimiz için tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum.” Diyerek sürdürdü.

Ayaz, öğretmenlere hitaben, “Cehalete karşı verdiğimiz mücadelenin adı olan Eğitim Öğretim faaliyetleri, üzerinde hassasiyetle durduğumuz en önemli konudur. Biliyoruz ki “Bir milletin geleceği çocuklarının alacağı eğitime bağlıdır.”Bu anlamda ilçemiz genelinde eğitim öğretim faaliyetleri başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Öğrencilerimiz gerek akademik başarı anlamında gerekse sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde yüzümüzü güldürmektedir. Tabi ki bu güzelliklerin merkezinde siz değerli öğretmenlerimiz bulunuyorsunuz.” Dedi.

Ayaz’ın mesajı şöyle:

Sevgili öğrencilerim.

Bir Eğitim-Öğretim yarıyılı sona erdi. Çok çalıştınız elinizden gelen gayreti sarf ettiniz. Şimdi düşünme vakti. Bir dönem boyunca neler yaptım, neler yapmalıydım, neleri daha iyi yapabilirdim? Ancak asıl soru kaç adet kitap okudum? Olmalıdır. Bu anlamda eksikliklerinizi görmeniz için işte size fırsat. Sizlerin tatili çok iyi, verimli ve dinlenerek geçirmenizi ama asıl önemlisi bol kitap okumanızı arzu ederim. Bunu alışkanlık haline getirmelisiniz. Bunu yapacağınıza da inanıyorum. Sizleri çok seviyorum.

Değerli Velilerim.

Eğitim-Öğretime katkılarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Tatil boyunca çocuklarımızla birlikte bolca vakit geçirelim. Çocuğumuza değer vererek birlikte değerlendirme yapalım. Birlikte kitap okuyalım. Daha iyi nasıl olabiliri konuşalım. Çocuklarımızı hiç kimse ile hatta diğer çocuklarımızla bile kıyaslamayalım. Çünkü her çocuk özeldir.

İlçe milli eğitim müdürlüğü olarak sizlerin yaptığı her güzelliğe destek olacağımızı bilmenizi istiyorum. Tatilden dinlenmiş ve enerji dolu bir şekilde dönmenizi temenni ederek üstün gayret ve özverili çalışmalarınız için bir kez daha teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ayaz: Yarıyıl Sıkıntısız Geçti

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.